Tőkeszerzési lehetőség

Fontos finanszírozási lehetőség nyílik meg azon magyar és régiós vállalkozások előtt, amelyeknek működési modellje és tevékenysége a fenntarthatóságon alapszik. Az Áder János köztársasági elnök által alapított Kék Bolygó Alapítvány és a Széchenyi Tőkealap-kezelő által közösen kezelt tőkealap 10 milliárd forint keretösszegből tudja támogatni a környezeti fenntarthatóságot célzó üzleti elképzeléseket. A befektetési célrendszerről, a támogatandó cégek köréről, a támogatás összegéről és hozamelvárásokról Csepreghy Nándorral, a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány igazgatójával, és Jobbágy Dénessel, a Széchenyi Tőkealap-kezelő vezérigazgatójával beszélgettünk.

A teljes cikk a Portfolio oldalán olvasható tovább.

Amennyiben érdekel a lehetőség olvasd el a részleteket a Klímavédelmi Kockázati Tőkealapnak létrehozott oldalunkon, ha pedig kapcsolatba szeretnél lépni velünk, kérjük töltsd ki a jelentkezési lapot online.