GWP Gyakornoki Program Stockholmban és Pozsonyban

A Global Water Partnership külföldi ösztöndíj keretein belül a Kék Bolygó Alapítvány azokat a tehetséges MSc/MA képzést végzett frissdiplomásokat kívánta anyagilag támogatni, akik vízvédelemmel vagy más természetvédelemmel, klímaváltozással, fenntarthatósággal, illetve zöld innovációval kapcsolatos témában szerettek volna a lehető legjobb gyakornoki munkalehetőséghez jutni külföldön.

Az Alapítvány ezzel lehetőséget biztosított a mesterdiplomával rendelkezőknek kapcsolatépítésre, minőségi szakmai tapasztalat, és akár egy szakirányú főállás megszerzésére.

A programban tudományos fokozattal még nem rendelkező, valamint nem több mint 2 éve végzett MSc/MA diplomával rendelkező személyek vehettek részt.

A PWP program keretében Pozsonyban (Szlovákia) és Stockholmban (Svédország) lehetett álláshelyet megpályázni.

Szeretnél többet megtudni a programról?

Itt olvasd el gyakornokunk beszámolóját!

Álláshirdetések

Szakmai gyakorlat fiatal szakemberek számára – Pozsony